Akrobatyka Dla Dorosłych

Pierwsze zajęcia odbędą się 4 października.

Poniedziałek: godz. 18:10,

SP nr 5, mała sala gimnastyczna przy basenie

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla osób dorosłych to zajęcia, na których na początku zaczniemy od zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien oraz możliwości stawów, aby przygotować je do wykonywania elementów gimnastycznych i akrobatycznych.


Później zapoznasz eis z ćwiczeniami o różnym stopniu trudności od tych, wydawałoby się banalnych, jak skłon czy przewrót w przód, po te, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności... Na zajęciach będziemy w ciekawy sposób stawiać czoła grawitacji, robiąc przerzuty, salta i wiele innych. W dodatku na zajęciach z akrobatyki nauczysz się również elementów statycznych m.in. stania na rękach czy na głowie. 
Podczas zajęć wykorzystujemy materace, wyskocznie i inny sprzęt sportowy dzięki czemu nauka nawet najtrudniejszych elementów nie jest wcale taka straszna, a dodatkowo sprawiają one, że staje się przede wszystkim bezpieczna.


Oprócz tego zajęcia z akrobatyki to niesamowita dawka energii i motywacji. Udowodnimy, że niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy trudne z czasem okazują się łatwiejsze niż się wydaje. Zapraszam serdecznie na zajęcia. Jeśli boisz się rozpocząć sam/sama zabierz ze sobą kogoś kto doda Ci odwagi na pierwszych zajęciach, a później będzie już tylko lepiej.


Zastanawiasz się czy te zajęcia są dla Ciebie? Przyjdź na zajęcia próbne, to do niczego nie zobowiązuje. Możesz tylko zyskać dobre samopoczucie, zdrowie, poprawić swoja sprawność i zyskać wymarzona sylwetkę. Uwaga: te zajęcia gwarantują zakwasy i są dla osób, dla których fitness czy Zumba, to już nuda i zdecydowanie zbyt małe wyzwanie!

Piotr Bałabuszek

tel: 502 739 277

  • Mieszkańcy Świdnika: 70 zł 
  • Pozostali: 80 zł