Joga

Wtorek:

16.45 - 18.15  - pracownia wokalna HBO (2/21) - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

18.20 - 19.50  - pracownia wokalna HBO (2/21) - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

20.00 - 21.30 - sala kameralna - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Środa:

20.15 - 21.45 - sala taneczna przy ul. Wyszyńskiego 14 - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Czwartek:

20.00 - 21.30 - sala kameralna - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Zapraszam na zajęcia jogi każdego, kto jest zainteresowany holistyczną formą pracy psychosomatycznej. To praktyka łącząca w sobie sekwencje asan, świadomy oddech oraz techniki relaksacyjne i medytacyjne. Praktyka jogi wzmacnia i uelastycznia ciało, a także pomaga uwalniać napięcia fizyczne, wycisza, relaksuje oraz pogłębia świadomość oddechu. Jest odpowiednia dla osób w różnym wieku i o różnej sprawności.

 

Ewelina Skibińska

Nauczycielka hatha yogi i yogi nidry oraz technik relaksacji i medytacji. Instruktorka choreoterapii i arteterapii. Psychodietetyczka. Promotorka zdrowego stylu życia. Autorka tekstów dla portalu Joga ABC.

Jogę praktykuje i prowadzi od kilku lat. Współorganizuje także wydarzenia i festiwale, popularyzujące samorozwój poprzez pracę z ciałem i umysłem.

W praktyce własnej oraz w tworzeniu zajęć, korzysta z kilku metod pracy psychosomatycznej. Jej ścieżkę rozwoju i poszerzania kompetencji wytycza holistyczne podejście do człowieka. Ważny jest dla Niej zarówno aspekt fizyczny praktyk, jak i benefity na poziomie mentalnym i emocjonalnym.

 

  • Mieszkańcy Świdnika: 65 zł
  • Pozostali: 75 zł