Latino solo - dla początkujących

Zaległe zajęcia z LATINO SOLO dla początkujących zostaną odrobione w dniu dzisiejszym, tj 29 września o godz. 18:30 w sali tanecznej.


Czwartek:

godz. 18.00-19.30 - NOWY NABÓR - sala kameralna

Zajęcia prowadziła będzie pani Aleksandra Szopa, tancerka z międzynarodową klasą taneczną S, Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Europy i Świata w Salsa solo, instruktor tańca i choreograf z ponad 20 letnim doświadczeniem. Program opracowany został z myślą o Paniach w każdym wieku.

Zapraszamy na zajęcia Latino solo, które stworzone zostały z myślą o kobietach. Zajęcia bazują między innymi na krokach salsy, bachaty, kubańskiej cha-chy oraz rumby. Ich celem jest osiągnięcie przyjemności i satysfakcji, jaką daje taniec. Latino solo to gorące, niezwykle żywiołowe zajęcia dla Pań w każdym wieku. Poza spędzeniem czasu w świetnej atmosferze i wyborną zabawą, zajęcia te dostarczają niezbędnej dla zdrowia i dobrego samopoczucia porcji wysiłku fizycznego. Zajęcia zawsze rozpoczynają się rozgrzewką, która ma za zadanie przygotować ciało do wysiłku podczas zajęć, a ostatnie minuty zajęć poświęcane są na ćwiczenia rozciągające i rozluźniające.

  • Mieszkańcy Świdnika: 105 zł
  • Pozostali: 115 zł