Studio wokalne 24

Harmonogram:

poniedziałek:
16.00 - 17.00 - konsultacje - studio muzyczne
17.00 - 19.00 - I grupa (od 10 do 15 lat) - studio muzyczne


środa:
16.30 - 18.30 - II grupa (od 15 lat) - studio muzyczne

Robert Dorosz

"Zamiłowanie do muzyki i chęć pozostawienia czegoś w jej historii to dwa czynniki, które przekonały mnie do rozpoczęcia edukacji artystycznej. Już w wieku kilkunastu lat prowadziłem różnego rodzaju zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne zdobywając praktykę do wykonywanego dzisiaj zawodu. Swoją pracę z dziećmi i młodzieżą konsultowałem z prowadzącymi mnie wówczas nauczycielami w szkole muzycznej, aby na swoich próbach nie popełniać błędów muzycznych i pedagogicznych.

Dzisiaj na szczęście, nie mam wątpliwości jak pracować z solistą lub jakąkolwiek grupą wokalną, ponieważ w roku 2012 ukończyłem studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej – kierunek: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Po pięcioletniej praktyce połączonej z teorią wiem, że moi podopieczni w dziedzinie muzyki zdobywają właściwą wiedzę".

 

tel. 509277920

e-mail: robertdorosz@mok.swidnik.pl

Studio wokalne 24 to miejsce dla "artystycznych dusz". Spotkania mają na celu dać szanse każdemu, kto choć przez chwilę marzył o zostaniu wokalistą. Uczestnicy zajęć uczą się prawidłowej emisji głosu, muzycznych pojęć i zasad panujących w tym świecie. Pracują nad ruchem i obyciem scenicznym, ćwiczą z towarzyszeniem instrumentów muzycznych i korygują wszelkie nieprawidłowości związane z koncertowaniem dla widowni.

Założeniem studia jest publikowanie w mediach społecznościowych, nagrań, które powstają podczas spotkań. Każdy uczestnik ma okazję doświadczyć profesjonalnej pracy studyjnej. Warunki i wyposażenie sali daje szansę na powstanie niezwykłych nagrań na najwyższym poziomie muzykowania. 

Galeria zdjęć: