Taniec użytkowy z elementami tańca towarzyskiego

Zajęcia Kursu Tańca Użytkowego z elementami tańca towarzyskiego, na których w oparciu o proste, a później nieco bardziej skomplikowane kroki i figury taneczne można nauczyć się, jak radzić sobie na parkiecie podczas balu, przyjęcia, wesela czy innej imprezy okolicznościowej. Panowie poznają „sekrety” prawidłowego prowadzenia swojej partnerki oraz nabędą swobody i pewności siebie na parkiecie. Panie natomiast nauczą się prawidłowo odczytywać prowadzenie swojego partnera oraz zaprezentować siebie na parkiecie. Zajęcia przeznaczone są dla par, pań i panów. Jeżeli nie masz współpartnera, nie przejmuj się znajdziemy go dla Ciebie!

Czwartek:

16.50 - 17.50 - pracownia muzyczna HBO (sala 2/21)

Zajęcia prowadziła będzie pani ALEKSANDRA SZOPA, tancerka z międzynarodową klasą taneczną S, instruktor tańca i choreograf z ponad 20 letnim doświadczeniem. Program opracowany został z myślą o osobach dorosłych oraz młodzieży.