IV Świdnik Air Festival 2024 – PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

post
data publikacji: 10 maja 2024

10.05.2024

lotnisko trawiaste przy ul. Sportowej

godz. 12:00

Organizator: MOK Świdnik

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW WYSTARTOWAŁA*!
https://iframe1.biletyna.pl/artist/view/id/41987

Uruchomiliśmy już przedsprzedaż biletów online na IV Świdnik Air Festival. Możecie je kupić na stronie www.biletyna.pl. Od 16 maja bilety w przedsprzedaży będzie można również kupić stacjonarnie w kasie Kina Lot. Przedsprzedaż potrwa do 9 czerwca, od 10 czerwca bilety będą sprzedawane w cenach regularnych.

Bilety w przedsprzedaży

Ceny: bilet normalny (jednodniowy) – 50 zł, ulgowy (jednodniowy) – 40 zł, ulgowy dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lub Ogólnopolskiej Karty Seniora (jednodniowy) – 35 zł.

Wyłącznie w przedsprzedaży jest możliwość zakupu biletu dwudniowego. Normalny kosztuje 80 zł, a ulgowy 70 zł.

Dostępne są również bilety SPOTTER (jednodniowy) – za 150 zł. W przypadku tego biletu obowiązuje także akredytacja, która będzie prowadzona na stronie www.air-festival.swidnik.pl. Liczba tych biletów jest ograniczona.

Jest też możliwość zakupu biletu VIP (jednodniowy) w cenie 250 zł, który upoważnia do wejścia na teren imprezy i dostępu do wydzielonej strefy VIP. Liczba biletów jest ograniczona.

Bilety w sprzedaży regularnej

Sprzedaż w cenach regularnych rozpocznie się 10 czerwca. 14 czerwca bilety będzie można nabyć w kasie Kina Lot. 15 i 16 czerwca bilety będą dostępne w punktach sprzedażowych na terenie imprezy, w godz. 12:00-20:00 oraz online.

W sprzedaży regularnej bilet normalny (jednodniowy) to koszt 60 zł, ulgowy – 50 zł, ulgowy dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lub Ogólnopolskiej Karty Seniora (jednodniowy) – 35 zł, SPOTTER (jednodniowy) – 150 zł, VIP (jednodniowy) – 250 zł. Liczba biletów SPOTTER i VIP jest ograniczona. W przypadku wejściówek dla spotterów przypominamy o obowiązkowej akredytacji.

W przypadku zakupu biletów online, w przedsprzedaży oraz sprzedaży regularnej, w dniu imprezy należy wymienić je na opaskę upoważniającą do wejścia na teren IV Świdnik Air Festival.

Dla kogo bilety ulgowe, a dla kogo bezpłatne wejście?

Ten rodzaj biletów zakupią mieszkańcy Świdnika, a także osoby, które okażą ważną legitymację/odpowiedni dokument: uczniowie, studenci, dzieci od 3. roku życia, emeryci, renciści, honorowi dawcy krwi, osoby posiadające Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny lub Ogólnopolską Kartę Seniora.

Na teren imprezy bezpłatnie wejdą dzieci do 3. roku życia, kombatanci wojenni po okazaniu legitymacji kombatanckiej, seniorzy lotnictwa po okazaniu legitymacji seniora lotnictwa, osoby ze stwierdzonym (udokumentowanym) znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, umundurowani żołnierze służby czynnej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej po okazaniu legitymacji.

*przypominamy o konieczności zapoznania się z Regulaminem sprzedaży biletów

do pobrania

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf Regulamin sprzedaży biletów_Świdnik Air Festival 2024120 KB47
Skip to content