Kabaretowy „Wieczorek przy Mikrofonie”

post
data publikacji: 14 maja 2019

01.06.2019

godz. 19:47

Organizator:

„Wieczorek przy Mikrofonie” – autorski program telewizyjny z gatunku talk-show zawita do naszego miasta i to w wersji kabaretowej!

Siłą programu jest prowadzący Marek Wieczorek, który z humorem wciąga do dyskusji zaproszonych gości i czaruje publiczność swoją ciepłą osobowością. Rozmówcami autora programu są osobowości ze świata mediów, kultury, sportu… Wydarzenie występuje w dwóch odsłonach: pierwszej – nagrywanej w studiu wirtualnym telewizji Lubelska.TV w Lublinie oraz drugiej – programy nagrywane na żywo z udziałem publiczności.

O kabaretowym charakterze wieczoru przesądzają 4 Urodziny Kabaretu PKS. Śmiech, żarty, dowcipy i skecze… Czeka nas eksplozja humoru! W Świdniku wystąpią kabarety: Fifa-Rafa, Trzecia Strona Medalu, Pod Napięciem oraz Arkadiusz „Pan Pawłowski”.

Solenizant, czyli Kabaret PKS powstał w Lublinie w 2015 roku z inicjatywy Pawła Kozieła i Sebastiana Malisza. Nazwy nie należy pochopnie kojarzyć z firmą komunikacji samochodowej. Powstała z pierwszych liter imion pierwotnego składu (Paweł, Krzysiek, Sebastian). Aktualnie skład kabaretu tworzą – Paweł Kozieł, Marcin Zagrodnik i Sebastian Malisz. Uczestnicy ponad 30-tu festiwali kabaretowych, w tym Przeglądu Kabaretowego PAKA i Mazurskiego Lata Kabaretowego. Laureaci wielu nagród i wyróżnień. W ramach kabaretowego uniwerku, który odbywał się w Lublinie, Kabaret PKS czerpał wiedzę od najlepszych kabaretów: Smile, Ani Mru-Mru, Zachodni, Czesuaf.


LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA – ZAPRASZAMY PO ODBIÓR BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK DO KASY KINA LOT, OD 14 MAJA (w godz. 14.00 – 20.00).


P O T R Z E B N A – P O M O C ! Podczas wydarzenia odbędzie się też zbiórka pieniędzy na leczenie Kacpra Drzazgi, chłopca ze Świdnika, który po raz kolejny musi zmierzyć się z białaczką limfoblastyczną. Mimo diagnozy, najbliżsi trzynastolatka nie poddali się i rozpoczęli poszukiwania nowej metody leczenia. Kacper jest pierwszym polskim pacjentem, który został zakwalifikowany do terapii nazywaną metodą CAR-T w Klinice Uniwersyteckiej w Münster. Jej koszt jest jednak bardzo wysoki. Wynosi ponad 800 tys. zł. Gdyby udało się zebrać potrzebną sumę, chłopiec już na początku czerwca mógłby rozpocząć leczenie w Niemczech (CZYTAJ: Armia Kacpra znów potrzebna).

Na stronie Fundacji Siepomaga.pl ruszyła zbiórka, która potrwa do 31 maja.

Licytacje, kiermasz ciast, animacje dla dzieci… Liczy się każda złotówka! Zapraszamy 1 czerwca, od godz. 17.00 do Centrum Kultury.

>> Chcesz przekazać przedmioty do licytacji? Zapraszamy do kontaktu: 505 979 284 <<

Skip to content