Radek z zespołem…

post
data publikacji: 18 stycznia 2019

08.03.2019

godz. 19:00

Organizator:

Charyzmatyczny artysta, kroczący zawsze własną drogą, ceniący sobie wolność – zwłaszcza tę, którą daje sztuka…

Stale jednak otwiera się na nowe muzyczne przestrzenie, co doskonale odzwierciedlają jego kolejne artystyczne przedsięwzięcia. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak „Kiedy U-kochanie”, ”Dziękuję za miłość”, „Domek bez adresu”…

Wyjątkowe kompozycje, dzięki magnetycznemu wokalowi Janusz Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia, poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów.

Projekt Radek z zespołem powstał z myślą o publiczności różnorodnej. To propozycja dla osób w różnym wieku i o różnych gustach muzycznych, a o niepowtarzalności wydarzenia, jakim jest koncert Janusza Radka z zespołem, najlepiej świadczą doskonałe recenzje.