„Queen Świdnika” – Finał

post
data publikacji: 30 stycznia 2019

23.03.2019

godz. 17:00

Organizator:

Już po raz drugi w naszym mieście odbywa się konkurs „Queen Świdnika 2019”, który organizowany jest w ramach ogólnopolskich wyborów „Queen of Poland”! W sobotę, 23 marca, podczas finału, poznamy jego zwyciężczynię!

– To wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który otwiera drogę do kariery modelki i może okazać się piękną przygodą z modelingiem oraz początkiem nowej drogi zawodowej – zachęcają przedstawiciele agencji „Art Models”, organizatorzy przedsięwzięcia. – Laureatki zeszłorocznego konkursu w Świdniku – Weronika Serafin i Zuzanna Król, odniosły znaczące sukcesy, wielokrotnie brały udział w pokazach mody w Polsce i zagranicą. Weronika Serafin zdobyła tytuł III wice-Queen Województwa Lubelskiego 2018, wzięła udział w Międzynarodowej Gali Mody 2018, gdzie prezentowała autorską kolekcję jednego z najbardziej znanych projektantów mody – Macieja Zienia oraz zakwalifikowała się do półfinału ogólnopolskiego konkursu „Queen of Poland”.

W Świdniku, na kandydatki czekało profesjonalne jury. Każda uczestniczka konkursu ma szansę na zakwalifikowanie się do dalszych etapów wydarzenia, przede wszystkim do ogólnopolskiego „Queen of Poland”, którego finał odbędzie się w Hiszpanii, a także możliwość uczestnictwa w półfinale i finale ogólnopolskiego konkursu Foto Models Poland 2019, który odbędzie się nad Morzem Egejskim.

Finał odbędzie się 23 marca, o godz. 17.00, w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Więcej informacji na profilu Agencji Art Models.