Konkurs „Aparat za fotkę”

post
data publikacji: 16 sierpnia 2022

18.07.2022

Świdnik

godz. 12:00

nie dotyczy
Organizator: Świdnik - wysokich lotów

Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego „Aparat za fotkę”, organizowanego przez portal Świdnik – wysokich lotów. Do wygrania są: lustrzanka cyfrowa oraz aparat Instax.

Zabawa kierowana jest do osób pełnoletnich. Aby wziąć w niej udział wystarczy wysłać maksymalnie 5 zdjęć wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: portal@poczta.e-swidnik.pl. Fotografie powinny być zapisane w formacie .jpg i mieć minimum 1200×1600 pikseli. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko oraz ewentualny tytuł zgłaszanej pracy.

Tematem konkursu są wakacje. Jeśli przeżyliście coś niezapomnianego, odwiedziliście fascynujące miejsca, bądź po prostu dobrze bawiliście się w najbliższej okolicy i udało wam się to uwiecznić na zdjęciach, przyślijcie je na konkurs.

Prace można nadsyłać do 25 września. Nagrody trafią do dwóch osób. Pierwszą wskażą jurorzy, natomiast drugą wybiorą internauci za pośrednictwem Facebooka Świdnik – wysokich lotów. Nagrodą główną jest lustrzanka cyfrowa, a nagrodą dodatkową, przyznaną w głosowaniu internautów, aparat Instax.

Wyniki zostaną opublikowane 30 września. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać poniżej.

Autorem powyższego zdjęcia jest Marcin Spodyniak, zwycięzca ubiegłorocznej edycji konkursu.

 

do pobrania

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf KARTA-ZGLOSZENIOWA 2022265 KB105
pdf Regulamin APARAT-ZA-FOTKo-2022-1134 KB105
Skip to content