Konkurs na projekt maskotki EKO MOK

post
data publikacji: 09 czerwca 2021

23.06.2021

godz. 16:00

Organizator:

Wraz z firmą EKO-PUNKT Organizacja Odzysku Opakowań S.A. zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie maskotki projektu EKO MOK (szczegóły projektu: https://mok.swidnik.pl/centrum-kultury/o-nas/eko-mok/) dzięki któremu, w naszej codziennej działalności wprowadzamy w życie nowe eko praktyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku, ciągle poszerzając świadomość ekologiczną w naszej instytucji.

Konkurs skierowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych a jego celem jest stworzenie autorskiego projektu maskotki, nadanie jej imienia oraz  wyłonienie najlepszego, oryginalnego projektu.

Głównym założeniem konkursu jest wpisanie się w ideę projektu EKO MOK, a tym samym stworzenie projektu przy wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu. Praca musi kształtować pozytywny i przyjazny wizerunek projektu EKO MOK, promować segregację odpadów oraz podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa, w szczególności informując o prawidłowym postępowaniu z odpadami opakowaniowymi, dostępnych systemach zwrotu, zbierania i odzysku, w tym recyklingu.

Pomocne na pewno okażą się materiały edukacyjne przygotowane przez firmę:

Na projekty oraz karty zgłoszenia czekamy do 23 czerwca.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 czerwca. Szczegóły w regulaminie.

Skip to content