Kulturalne Lato 2022: Potańcówka miejska z Dj-em

Muszla koncertowa CUS w Świdniku

wstęp wolny
Organizator: MOK Świdnik

Lato sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu. Z sali widowiskowej wychodzimy na zewnątrz ciesząc się długimi ciepłymi wieczorami.  Propozycja Kulturalnego Lata 2022 zaspokaja tę potrzebę, doskonale wpisując się w aktualne trendy tętniącego życiem miasta. Projekt skierowany jest do młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Ma na celu propagowanie spędzania czasu  na wolnym powietrzu z programem artystycznym. Wszystkie aktywności proponowane w projekcie mają swoich miłośników w Świdniku, dzięki czemu trafiamy do szerokiego grona odbiorców, nie powodując jednocześnie przesytu tylko jednym rodzajem wydarzenia kulturalnego.

Potańcówki miejskie są projektem dobrze znanym dla świdnickiej publiczności. Swojego czasu zostały ciepło przyjęte przez uczestników, dlatego chcemy aby w projekcie Kulturalne Lato 2022 zagościły na stałe. Potańcówki są znakomitą alternatywą dla organizowanych w salach bankietowych dancingów, na które przychodzą osoby dojrzałe tworząc tym samym dość hermetyczne wydarzenia. Chcemy aby w tanecznych imprezach brali udział również młodsi, dla których ta forma rozrywki jest  atrakcyjna. Właśnie potańcówka, która organizowana jest pod gołym niebem, w centrum miasta z klimatycznymi girlandami zaprasza różne grupy odbiorców, których łączy zamiłowanie do muzyki i tańca.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu “Kulturalne Lato 2022”

Partnerem imprezy jest Centum Usług Społecznych w Świdniku