Letnie Potańcówki 💃🎶

post
data publikacji: 25 czerwca 2018

13.09.2018

godz. 16:00

Organizator:

W ramach 3 edycji Budżetu Obywatelskiego odbędą się w Świdniku Letnie Potańcówki. Jest to cykl imprez tanecznych dla mieszkańców Świdnika, które zaplanowano w wakacyjne czwartki od 05.07 do 06.09.2018 r. w godzinach 17.00 – 20.00 w świdnickiej Muszli Koncertowej.

Do współpracy przy organizacji wydarzenia zaprosiliśmy p. Annę Polanowską ze Spółdzielczego Domu Kultury oraz p. Beatę Portkę z Miejskiego Centrum Usług Socjalnych, która udostępni nam muszlę.

Inauguracją tegorocznych potańcówek będzie występ Maciejowej Kapeli, która ma w swoim repertuarze przede wszystkim szlagiery miejskiego folkloru a także piosenki kabaretowe, ludowe, wojskowe i tradycyjne. Na występach Kapeli nie brakuje również wyrafinowanego żartu oraz zabawnych scenek.

Miejski Ośrodek Kultury zaplanował także udział zespołów i DJ-ów oraz animatorów organizujących zabawy oraz konkursy podczas czwartkowych spotkań.

Letnie Potańcówki to alternatywa spędzenia wolnego czasu dla osób w różnym wieku, począwszy od seniorów, młodzież oraz rodziców z dziećmi.

Skip to content