Niedługo polatamy

post
autor: sh data publikacji: 05 grudnia 2020 kategoria: 2020 Archiwum SH

Spieszymy poinformować, że zbliża się do końca budowa symulatora. W Strefie Historii trwają ostatnie prace związane z tworzeniem unikatowego urządzenia, dzięki któremu będziemy mogli poczuć się jak w szkole pilotów. Mamy już wszystkie części, oprócz komputera z oprogramowaniem. Przyjdzie nam poczekać na niego ok. tygodnia, głównie ze względu na parametry, które musi spełniać. Po jego podłączeniu, zaczną się prace testowe, sprawdzające działanie całego systemu. W “lotach testowych” pomogą nam zawodowi piloci. Jeżeli próby wyjdą pomyślnie, nie będzie przeszkód z udostępnieniem symulatora pasjonatom latania. Korzystanie z urządzenia będzie nieodpłatne.

PRZEPRASZAMY – jedyną przeszkodą może okazać się sytuacja epidemiologiczna w Polsce. Strefa Historii jest zamknięta dla odwiedzających do 27 grudnia br. O tym, kiedy zostanie otwarta i czy będzie można zasiąść za sterami symulatora – będziemy informować.

Więcej o tym, jak powstawał symulator i o jego wyglądzie, znajdziecie na naszym instagramie: https://www.instagram.com/p/CIVkxV6jcAD/

Skip to content