Rysunek dla Niepodległej

post
data publikacji: 04 listopada 2020

11.11.2020

godz. 12:00

Organizator:

Już po raz 102 będziemy świętowali Narodowy Dzień Niepodległości – święto obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). W tym radosnym dniu manifestujemy swoją miłość do Ojczyzny przez wywieszenie flagi narodowej czy przypięcie na piersi kotyliona w biało-czerwonych barwach.

Oprócz tych oznak uczestnictwa w święcie, chcemy poprosić młodych świdniczan o to, by Dzień Niepodległości uczcić także w inny sposób. Zapraszamy do przygotowania pracy plastycznej (w dowolnej technice), wykonania jej zdjęcia i umieszczenia fotografii w komentarzu pod postem na tablicy Strefy Historii na fb.

Komentarze można dodawać do 9 listopada, do północy. Zdjęcia prac posłużą do stworzenia kolażu, umieszczonego jako ilustracja postu Strefy Historii z okazji Narodowego Dnia Niepodległości na naszej stronie, a wszyscy uczestnicy naszej zabawy otrzymają drobne upominki.

Zapraszamy do zabawy!

(UWAGA! Dodanie zdjęć jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na wykorzystanie ich do utworzenia wystawy online oraz potwierdzeniem, że dana osoba ma prawa autorskie lub zgodę na udostępnienie tychże fotografii).

Zdjęcie: www.swidnik.pl/swieto-niepodleglosci-foto/

Skip to content