Soyka Solo w Świdniku – KONCERT ODWOŁANY

post
data publikacji: 12 marca 2021

28.05.2021

godz. 20:00

Organizator:

UWAGA!

KONCERT STANISŁAWA SOYKI W MOK W ŚWIDNIKU ZOSTAJE ODWOŁANY!

ZWROT ZAKUPIONYCH BILETÓW W KASIE KINA LOT

 

KONCERT STANISŁAWA SOYKI Z ZESPOŁEM ODBĘDZIE SIĘ  29.08.2021 r. W KOŚCIELE PW. ŚW KINGI W ŚWIDNIKU


Zapraszamy Państwa na koncert artysty należącego od lat do grona największych osobowości polskiej sceny muzycznej! Na świdnickiej scenie wystąpi…

Stanisław Soyka – wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Kreator muzycznej wyobraźni, którego muzyka to magiczny przekaz emocji. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka też przed wielkimi problemami współczesności.

To artysta niezwykle charyzmatyczny, który wypracował własny, niepowtarzalny muzyczny język, a jego styl rozpoznaje się już od pierwszych dźwięków. Od lat podbija serca publiczności, a bogactw repertuaru może przyprawić o zawrót głowy!  W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki z wydanego niedawno albumu „Muzyka i słowa Stanisław Soyka” (nominowanego do nagrody FRYDERYK 2020). Zabrzmią utwory do wierszy poetów i nie tylko, m.in. Leopolda Staffa, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Agnieszki Osieckiej, a także klasyki Czesława Niemena z monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.

Warto wybrać się na ten koncert Soyki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności…

Przyjdźcie, by przekonacie się o tym osobiście.

To będzie „Cud Pamięci”…

 

Skip to content