Spotkanie autorskie z Martą Maj

post
data publikacji: 26 października 2023

17.11.2023

sala kameralna MOK

godz. 16:30

wejściówki do pobrania w kasie Kina LOT
Organizator: MOK Świdnik

„Cześć! Nazywam się Precel. Jestem małym, brązowym kundelkiem. Mam teraz prawie 3 lata, ale gdy byłem szczeniaczkiem, to bałem się wielu rzeczy…”

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piesków (i nie tylko!) na spotkanie z Martą Maj – autorką książeczki dla dzieci pt. „Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach”. To historia, która uczy wrażliwości na psich przyjaciół i ich potrzeby od najmłodszych lat.

 

Bohaterem jest 3-letni kundelek, który wspomina szczenięce lata i strach przed wielkimi kamieniami. W jego wyprawie po odwagę towarzyszy mu pies Gucio. Wspólnie z opiekunami przemierzają trawniki, a Gucio pomaga Preclowi oswoić się ze strachem. W efekcie okazuje się, że niekiedy wyobraźnia płata figle, a to, czego się boimy, z bliska wydaje się zupełnie zwyczajne. Bajka przekonuje, że warto poznawać świat, a ręka przyjaciela – a czasami łapa, jest w tym najlepszą pomocą.

 

Historia skierowana jest szczególnie do dzieci w wieku 3-6 lat, ale na spotkanie zapraszamy wszystkich: starszych i młodszych! Do zobaczenia!

 

17 listopada 2023 r. | 16:30 | sala kameralna | wstęp wolny | wejściówki do pobrania w kasie Kina LOT

 

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki: 29,99 zł.

 

WordPress PopUp Plugin