Spotkanie na MAXa! Max Czornyj w naszej bibliotece

post
data publikacji: 28 września 2023

03.10.2023

Galeria biblioteki

godz. 18:00

nie
Organizator: Biblioteka

Zapraszamy na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Max Czornyj.

Max Czornyj, rocznik 1989, z wykształcenia adwokat, z zamiłowania pisarz. Pochodzi z Lublina, rodzinnie związany ze Świdnikiem.

Jak sam mówi lubi stare wino, spleśniałe sery i samochody bez dachu. Pasjonuje go broń czarnoprochowa – rewolwery Colta i Remingtona.

Kolekcjonuje antyki, przede wszystkim sztychy, zegary, zegarki, również zabytkowe meble.

Swój pierwszy utwór wydał w 2017 roku i od tego czasu regularnie można poznawać perypetie bohaterów, których sam tworzył. Książki Maxa Czornyja wyróżniają się tajemnicą, grozą i historiami, od których trudno się oderwać. Zostały one wydane w nakładzie sięgającym setek tysięcy egzemplarzy, co jeszcze bardziej pokazuje, jakim uznaniem cieszy się wśród czytelników.

Jego utwory dostarczają emocji, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do sięgnięcia po kolejny tekst. Dostrzegli to również krytycy, którzy bardzo dobrze oceniają dotychczas wydane książki. Takie przyjęcie sprawiło, że teksty pisarza stale zyskują popularność, a przy tym trafiają w gusta wielu czytelników — nie tylko miłośników kryminałów i thrillerów, ale również literatury pięknej!

 

Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu „Sztuka aktywna – spotkania z kultura w strefie wolnego czasu” z Budżetu Obywatelskiego gminy miejskiej Świdnik.

 

Adres e-mail: wypozyczalnia@bibliotekaswidnik.pl

 

Telefon kontaktowy: 512777553

WordPress PopUp Plugin