Stare Dobre Małżeństwo

post
data publikacji: 19 lutego 2020

27.02.2022

godz. 19:00

Organizator: MOK Świdnik

Na koncercie SDM będzie prowadzona zbiórka charytatywna na Kacpra Dybkowskiego. To 11 letni chłopiec, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, padaczką oraz niedowładem czterokończynowym. Szansą na jego lepsze funkcjonowanie jest rehabilitacja i hipoterapia. Chłopiec pilnie potrzebuje też pionizatora oraz siedziska ortopedycznego. Koszty związane z leczeniem są ogromne, dlatego jego bliscy zwracają się do ludzi dobrej woli o wsparcie.

 

Zapraszamy na koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce! Od przeszło trzech dekad prowadzonego przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy legendarnej formacji Stare Dobre Małżeństwo stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Zespół regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

UWAGA!!! Informujemy, że bilety zakupione z terminem majowym zachowują swoją ważność!

Skip to content