“Unde malum – skąd bierze się zło?”. Spektakl w wykonaniu Świdnickiej Grupy Teatralnej “Teatr Drogi”

data publikacji: 05 kwietnia 2022

06.04.2022

Biblioteka Główna, ul. Niepodległości 13

nie
Organizator: Biblioteka

Biblioteka zaprasza na wieczór teatralny “Unde malum – skąd bierze się zło?”, spektakl w wykonaniu Świdnickiej Grupy Teatralnej “Teatr Drogi”

„Teatr Drogi”, będący stowarzyszeniem, ma w swoim repertuarze trzy spektakle. Są to: „Średnie miasta”, „Świąteczne impresje” i „Nasz Czechow”.

Tak jak to ma w swoim zwyczaju „Teatr Drogi” pomysły na poszczególne spektakle, na zawarte w nich sceny, wyszły od aktorów. To aktorzy napisali teksty do poszczególnych scen, zaplanowali scenografię. W tym wspólnym procesie tworzenia spektakli, będącym miejscem dopełniania się różnych osobowości, powstają niepowtarzalne w swoim charakterze przedstawienia. W grudniu 2019 roku w bibliotece można było obejrzeć powarsztatowy pokaz pt.”Oblicza”.

Więcej informacji o grupie na stronie:

Adres e-mail: wypozyczalnia@bibliotekaswidnik.pl

Telefon kontaktowy: 512777553