Urodziny Strefy Historii

post
autor: sh data publikacji: 20 września 2018 kategoria: 2018 Archiwum SH

Jak ten czas szybko leci… To powiedzenie doskonale rozumiemy w Strefie Historii Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. W ostatni weekend września (29-30.09.2018) będziemy obchodzili już piąte urodziny.

Świętowanie rozpoczniemy w sobotę, o godz. 9.00, otwarciem konkursu modeli plastikowych i kartonowych oraz wystawy fotograficznej pt. Lotnictwo w obiektywie. Będzie też można zajrzeć do muzeum, gdzie oprócz obejrzenia stałej wystawy będzie można posłuchać także wykładu nt. historii produkcji świdnickich śmigłowców.

W sobotę zaplanowaliśmy m. in. rozstrzygnięcie modelarskich konkurencji oraz pokaz filmów o tematyce lotniczej, powstałych w MOK („Skrzydlaty Świdnik”) lub przy współpracy z nami („Z pasji do śmigieł” – Rzeczpospolita TV).

Nie zabraknie także atrakcji dla świdniczan w różnym wieku. Zapraszamy najmłodszych na nasz “plac zabaw”, gdzie będzie można poszaleć w dmuchanym pałacu.  Dorosłych świdniczan zapraszamy do obejrzenia wystawy modelarskiej i pokazów pilotażu śmigłowca RC (godz.12.00).

Wszystkich zaś zapraszamy o godz. 15.00 na urodzinowy tort.

 

  Telefon *

  Wiek*:
  seniorjunior

  Kategoria*:

   

   

   Telefon *

   Wiek*:
   seniorjunior

   Kategoria*: