Wystawa „Małe tęsknoty, ciche marzenia”

data publikacji: 16 września 2022

16.09.2022

Galeria Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Świdniku

wstęp wolny
Organizator: Biblioteka

Zapraszamy na wystawę prac uczestników warsztatów plastycznych Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Studentki UTW rozwijają swoje umiejętności pod kierunkiem Barbary Kasprzak z Ośrodka Terapii i Rozwoju.
Wystawa, na której zaprezentowane zostaną kolaże, prace malarskie i graficzne, będące znakiem kontemplacji i piękna wokół nas, stanowi podsumowanie zajęć.

Na zakończenie roku akademickiego prace uczestniczek warsztatów zostaną zaprezentowane w galerii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Anny Kamieńskiej w Świdniku.

Wernisaż wystawy zaplanowaliśmy na 16 września godz. 18 w galerii biblioteki (ul. Niepodległości 13).
Zaprezentujemy Państwu kolaże, prace malarskie i graficzne, będące znakiem kontemplacji i piękna wokół nas.
Wystawa będzie czynna do 30 września.