X edycja rajdu “O Błękitną Koszulkę Serca”

post
data publikacji: 14 września 2017

17.09.2017

godz. 13:30

Organizator:

Klub Rowerowy “Alfa” zaprasza na jubileuszową X edycję rajdu “O Błękitną Koszulkę Serca”
Program:
1. Miejsce imprezy: Muszla Koncertowa przy Miejskim Centrum Usług Socjalnych w Świdniku, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 (za fontanną).
2. Zbiórka i rejestracja uczestników od godz. 13:30,
najmłodsi uczestnicy otrzymają koszulki okolicznościowe,
Uwaga: prosimy aby osoby niepełnoletnie (dzieci) przyjechały ze swoimi rodzicami/opiekunami, ponieważ tylko pod ich opieką będą mogły wziąć udział w rajdzie.
3. Ok. godz. 14:oo konkursy wiedzy o ruchu drogowym w róznych kategoriach wiekowych. Laureci otrzymają nagrody.
4. Start rajdu ok. 14:30.
Tempo bardzo rekreacyjne. Trasa będzie liczyła ok. 10 km i tam gdzie to możliwe będzie prowadziła ścieżkami i drogami dla rowerów. Pojedziemy w okolice Lasu Rejkowizna i jego drogami, a w przypadku bardzo niesprzyjającej pogody odwiedzimy Port Lotniczy Lublin.
5. W trakcie rajdu, w Lesie Rejkowizna zaplanowaliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek.
6. Planowane zakończenie (powrót do Świdnika) – ok. godz. 17-tej.

Rajd dofinansowany jest przez Gminę Miejską Świdnik oraz wspierany przez świdnickich przedsiębiorców. Pomocy w trakcie rajdu udziela Komenda Powiatowa Policji w Świdniku i Straż Miejska Świdnik.

UWAGA: każdy uczestnik bierze udział na własne ryzyko i odpowiedzialność (nie ubezpieczamy uczestników). Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie wyłącznie za zgodą rodziców i pod opieką osoby dorosłej. Pełny regulamin rajdów organizowanych przez Alfę znajduje się na stronie: http://www.rowerowyswidnik.pl/regulamin


Serdecznie ZAPRASZAMY całymi RODZINAMI!

Skip to content