Zaczynamy wielką grę

post
data publikacji: 06 października 2017

06.10.2017

godz. 08:00

Organizator:

źródło: świdnik.pl

“Takiego konkursu jeszcze nie było. Przez dziesięć tygodni, na łamach Głosu Świdnika, mieszkańcy będą mogli sprawdzić wiedzę o mieście i walczyć o wyjątkowe gadżety. Po rozgrzewce, najwytrwalsi będą już gotowi do decydującego starcia o fantastyczne nagrody. Zakończenie konkursu w styczniu, podczas uroczystej gali z udziałem zwycięzców, gości i sponsorów.

Jak grać? Bardzo łatwo. Wystarczy kupić Głos Świdnika, przeczytać niezwykłą historię i odpowiedzieć na pytanie z dziejów naszego miasta. Co tydzień unikalne gadżety i drobne nagrody będzie mogła wygrać piątka uczestników, którzy jako pierwsi przyjdą do redakcji i podadzą właściwą odpowiedź.

To jednak dopiero rozgrzewka przed wielkimi wygranymi. Pierwszy etap zabawy potrwa 10 tygodni i tyle samo pytań zadanych zostanie Czytelnikom. Ci najwytrwalsi, którzy przyślą lub przyniosą do redakcji kupony z właściwymi odpowiedziami, przynajmniej na osiem pytań, przejdą do finału i będą mogli zagrać o najatrakcyjniejsze nagrody. Kupony można przynosić jeszcze dwa tygodnie po zakończeniu serii rozgrzewkowych pytań, czyli do końca grudnia. W styczniu finaliści zmierzą się w teście z historii Świdnika. Szansa na zwycięstwo jest ogromna, bo i pula nagród będzie znacząca. Co tydzień, przy okazji drukowania kolejnych pytań, tygodnik będzie ujawniać jakie wygrane czekają na Czytelników. Na początek: weekend w SPA, kurs prawa jazdy kategorii B i sprzęt dla majsterkowiczów.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspólnej podróży przez historię Świdnika!”

Skip to content