Zapraszamu do udziału w konkursie „Skrzydlaty Świdnik”

autor: sh data publikacji: 28 maja 2018 kategoria: 2018 Archiwum SH

Szybkim krokiem zbliża się rozpoczęcie Świdnik Air Festival 2018. Program dopięty, załogi trenują do pokazów, organizatorzy kończą przygotowania, a dorośli i młodzi świdniczanie niecierpliwie wypatrują 9 czerwca – pierwszego dnia pokazów lotniczych.

I właśnie najmłodszych uczestników tego wyjątkowego wydarzenia chcemy dziś zaprosić do wzięcia udziału w nowym konkursie plastycznym. “SKRZYDLATY ŚWIDNIK – Miasto oczami dzieci i młodzieży. Konkurs towarzyszący Świdnik Air Festival 2018” – tak oficjalnie nazywa się nasze plastyczne wydarzenie podczas lotniczego festiwalu.

Chcemy, by widzowie podniebnych akrobacji mogli przekonać się, jak  Świdnik i ludzi z nim związanych widzą najmłodsi mieszkańcy miasta. Wystawę prac zgłoszonych na konkurs będzie można obejrzeć w namiocie wystawowym Strefy Historii na terenie Festiwalu. Każdy odwiedzający otrzyma prawo oddania jednego głosu – na najlepszą, jego zdaniem, pracę. Głosy będzie można oddawać do 10 czerwca, do godz. 14.00 w namiocie Strefy Historii. O godz. 15.00, przed namiotem Strefy, zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Świdnika do udziału w konkursie. Opisane  (na odwrocie) prace można przynosić do siedziby Strefy Historii (II piętro Galerii Venus, ul. Kard. S. Wszyńskiego 17) do 6 czerwca, do godz. 15.00. Regulamin i kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Na zdjęciu: “Skrzydlaty Świdnik”, autor  Zbigniew Zakrzewski

do pobrania