Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych, Świdnik 2021

post
autor: sh data publikacji: 22 września 2021 kategoria: Aktualności SH,Kalendarz imprez

Strefa Historii razem z  Klubem Modelarskim „Taurus” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku serdecznie zapraszają w dniach 1 – 2 października 2021r. do Galerii Venus w Świdniku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17) na kolejną odsłonę wielkiego modelarskiego święta – FESTIWAL MODELI KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH 2021.

Po raz kolejny będzie można zobaczyć modele samolotów, czołgów, okrętów i statków, ciężarówki, rakiety, dioramy tematyczne i wiele, wiele innych cudów stworzonych ludzką ręką. Wystawione prace wezmą udział w konkursie i będą oceniane przez jury. Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 18 r. życia) oraz senior.

Festiwalowi modelarskiemu będzie towarzyszyły pokazy filmów oraz spotkania z pracownikami PZL-Świdnik w ramach `przypominania historii zakładu, w 70. rocznicę jego powstania.

Modele można będzie oglądać w godzinach: 12.00-19.00 (sobota). Ogłoszenie wyników odbędzie się w holu Galerii Venus o godz.18.00 (sobota).

Strefa Historii (II piętro Galerii Venus) w dniach 1-2 października będzie czynna w godzinach 9.00-19.00.

 

W zakładce „do pobrania” znajdą państwo regulamin festiwalu oraz karty zgłoszenia dla uczestników.

REJESTRACJA INTERNETOWA:

W celu usprawnienia rejestracji uczestników w dniu rozpoczęcia Festiwalu, Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza on-line.  Rejestracja on-line jest dostępna  do piątku 01.10.2021 r. do godz. 16.00.

Formularz dla modeli kartonowych


  Telefon *

  Wiek*:
  seniorjunior

  Kategoria*:

  Formularz dla modeli plastikowych


   Telefon *

   Wiek*:
   seniorjunior

   Kategoria*:

   WordPress PopUp Plugin