Disco Dance / Freestyle

UWAGA!!!

Informujemy o jednorazowej zmianie godzin zajęć Disco Dance. W sobotę 14.10 zajęcia grup młodszej i średniej rozpoczną się o godz. 9:00, zajęcia grupy starszej o godz.8:00.

Harmonogram:

Disco Dance /freestyle – sala taneczna, ul. Wyszyńskiego 14

sobota

8:30 - 9:30 (grupa przedszkolna)

10:00 - 11:00 (grupa wczesnoszkolna)

11:00 - 12:00 (grupa szkolna)

Disco dance obecnie zlicza się do tańca sportowego. Kroki tańca są dynamiczne, żywiołowe i wymagają dużej sprawności.Disco Dance posiada swoje odmiany,różniące się od siebie pewnymi zasadami. Jedną z wersji tego tańca jest Disco Dance Freestyle, w której dopuszczalne są figury akrobatyczne. Pokazy taneczne w charakterze disco należą do szczególnie widowiskowych.

Anna Łakota

Jestem instruktorem i choreografem  z 25 letnim  doświadczeniem.  W swojej pracy wykorzystuje techniki tańca nowoczesnego, tańca  ludowego i tańca klasycznego. Prowadzę regularnie zajęcia w publicznych przedszkolach  i ośrodkach kultury. Przygotowywane przeze mnie grupy taneczne wielokrotnie brały udział  w mistrzostwach , turniejach i konkursach tanecznych zdobywając czołowe miejsca.  Wiele lat współpracowałam  MCP Świdnik  i  Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Założyłam  studencką grupę tańca przy kapeli Drewutnia i dziecięcą  grupę taneczną z Aidą  Kossian  do  jej  płyty „ Aida dzieciom”. Organizowałam szkolenia, wykłady  dla kobiet z zakresu NTM i warsztaty dla fizjoterapeutów z regionu lubelskiego .Byłam udział w opracowaniu polskiej wersji anglojęzycznego zestawu ćwiczeń dla kobiet  - Core Welliness.
Za swoją działalność trzykrotnie otrzymam nagrodę Prezydenta Miasta Lublina.

  • Mieszkańcy Świdnika: 55 zł
  • Pozostali: 65 zł
Skip to content