Disco Dance / Freestyle

Informujemy, ze próby przed występem WOŚP zespołu Disco dance odbędą się w dniach: 28.01 (piątek) o godz. 18:00 w sali HBO oraz 29.01 (sobota) od godz. 9:00 w sali widowiskowej.

 

Sobota:

9:00-10:00 (grupa przedszkolna)

11:00-12:00 (grupa szkolna)

SALA TANECZNA, UL. WYSZYŃSKIEGO 14

Disco dance obecnie zlicza się do tańca sportowego. Kroki tańca są dynamiczne, żywiołowe i wymagają dużej sprawności.Disco Dance posiada swoje odmiany,różniące się od siebie pewnymi zasadami. Jedną z wersji tego tańca jest Disco Dance Freestyle, w której dopuszczalne są figury akrobatyczne. Pokazy taneczne w charakterze disco należą do szczególnie widowiskowych.

Anna Łakota

Jestem instruktorem i choreografem  z 25 letnim  doświadczeniem.  W swojej pracy wykorzystuje techniki tańca nowoczesnego, tańca  ludowego i tańca klasycznego. Prowadzę regularnie zajęcia w publicznych przedszkolach  i ośrodkach kultury. Przygotowywane przeze mnie grupy taneczne wielokrotnie brały udział  w mistrzostwach , turniejach i konkursach tanecznych zdobywając czołowe miejsca.  Wiele lat współpracowałam  MCP Świdnik  i  Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Założyłam  studencką grupę tańca przy kapeli Drewutnia i dziecięcą  grupę taneczną z Aidą  Kossian  do  jej  płyty „ Aida dzieciom”. Organizowałam szkolenia, wykłady  dla kobiet z zakresu NTM i warsztaty dla fizjoterapeutów z regionu lubelskiego .Byłam udział w opracowaniu polskiej wersji anglojęzycznego zestawu ćwiczeń dla kobiet  - Core Welliness.
Za swoją działalność trzykrotnie otrzymam nagrodę Prezydenta Miasta Lublina.

Mieszkańcy Świdnika: 50 zł Pozostali: 60 zł