Teatr Improwizacji „JOKE”

Informujemy, że zajęcia Teatru JOKE w najbliższy poniedziałek 6 listopada nie odbędą się. Zajęcia zostaną odrobione na kolejnych spotkaniach. Przez kolejne trzy tygodnie próby będą trwały o pół godziny dłużej t.j. w godz. 18.00-20.00


Harmonogram:

Teatr Improwizacji "JOKE" - sala kameralna

Poniedziałek

18:00 - 19:30 (13 -17)  lat - BRAK WOLNYCH MIEJSC!


ZAPRASZAMY NOWE OSOBY!!!!!!


To grupa młodzieżowa w wieku 13 – 17 lat. Tworzą ją bardzo twórcze młode osoby, które wyłoniły się ze starszej grupy „Stonoga”. Zespół zmienił nazwę na obecną - Teatr „JOKE”, ponieważ celem nadrzędnym teatru - w nowej formie – będzie większy kontakt z publicznością w trakcie odgrywanych spektakli - poprzez improwizację i żart.  Grupa będzie również współtworzyć scenariusze, pomysły na spektakle, scenografię, kostiumy pod okiem reżysera. W ten sposób młodzi aktorzy zetkną się z warsztatem tworzenia spektakli „od podszewki”.

Ideą tych zajęć jest wydobywanie, bądź kształtowanie tkwiącego już w aktorach potencjału twórczego poprzez wspólne działania.

Grupa – w swojej nowie formie - zadebiutowała spektaklem „Quo vadis, Pandemio?”

 

ZAPRASZAMY NOWE OSOBY!!!!!!

INSTRUKTOR

Magdalena Mazurek-Chlebuś

Absolwentka Kursu dla Instruktorów Teatralnych w Teatrze Ochoty w Warszawie.

Instruktor teatralny od 11 lat. Obecnie prowadzi Teatr Stonoga oraz Teatr Joke w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Jej spektakle były nagradzane na wojewódzkich przeglądach teatralnych.

Od 15 lat aktorka w Teatrze Pierwszego Kontaktu. Współpracowała z Teatrem Kto tam? oraz z Czytelnią Dramatu z Centrum Kultury w Lublinie.

  • Mieszkańcy Świdnika: 70 zł
  • Pozostali: 80 zł
Skip to content