007 Bond Symfonicznie

post
data publikacji: 28 marca 2018

26.05.2018

godz. 20:00

Organizator:

Inspiracją do powstania projektu „007 Bond Symfonicznie” była fascynacja kultową serią filmów o Jamesie Bondzie. Muzyka z tych filmów wykonywana była przez największe gwiazdy – Tinę Turner, Madonnę, Adele, Paula McCartney’a, Louisa Armstronga czy Crisa Cornella i przez lata podbijała listy przebojów na całym świecie! Teraz odkryta zostanie na nowo w chóralno – symfonicznych aranżacjach, gdzie muzyka klasyczna łączy się z rozrywkową dając fantastyczne efekty!

Wszystkie utwory mają niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowym, autorskim opracowaniom. Podczas koncertu zabrzmią najbardziej znane motywy przewodnie z filmów o słynnym agencie 007, takie jak: Writing’s on the wall, You know my name, Skyfall, Tomorrow never dies, Golden eye i wiele innych.

Tytułowe piosenki usłyszmy w wykonaniu fantastycznych solistów: Anny Michałowskiej, Katarzyny Góras (finalistki VII edycji programu „The Voice of Poland) i Mateusza Obroślaka. Towarzyszyć im będą Orchestra i Chór  Qiute Classic.

Zapraszamy Państwa  w podróż do świata kina, pełną specjalnych i szybkich zwrotów akcji! Może także w podróż o nieoczekiwanym zakończeniu?

Skip to content