Daily Archives: 31 marca 2017

2. Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny „Stroiki świąteczne”

   post

Cele konkursu: – kultywowanie tradycji chrześcijańskiej – promowanie młodych talentów – wymiana doświadczeń z zakresu technik plastycznych Jury w składzie: Marzena Mazurek – Jędrak (starszy instruktor ds. plastyki w TDK w Tomaszowie Lubelskim) oraz Ewa Adamczuk – Kuwałek (instruktor terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy „Misericordia” w Lublinie)

Więcej...

8. Przegląd Piosenki Patriotycznej

   post

W dniu 18 listopada 2007 roku w sali kina „LOT” odbył się VIII Przegląd Piosenki Patriotycznej. Impreza nie miała charakteru konkursowego, mimo to każdy uczestnik powrócił do domu z upominkiem ufundowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. W przeglądzie wzięli udział soliści i zespoły, w skład których wchodziły przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu […]

Więcej...

Modlitwa za miasto

   post

PROGRAM: 18:30 – Otoja 19:00 – Full Power Spirit 20:00 – Gospel Rain

Więcej...

Pożegnanie Lata

   post

PROGRAM: 14:00 – parada Audi i VW ulicami miasta 15:00 – konkurencje zlotu Audi i VW (m.in. na najniższe auto, najefektowniejsze nagłośnienia i najgłośniejszy wydech) 16:00 – koncert zespołu Freedom 17:00 – koncert zespołu Londyn 18:30 – wieczór cygański: koncerty zespołów Prague Gipsy Band (Czechy) i Szolosi Gipsy Band (Węgry) Ponadto: degustacja oryginalnego gulaszu węgierskiego, […]

Więcej...

Akcja Lato w Mieście 2007

   post

PROGRAM: wycieczka do Poleskiego Parku Narodowego basen plener plastyczny kino letnie Festiwal Piosenki Słonecznej dyskoteka pod chmurką żywe szachy teatralne podchody wyprawa na wyspę bezludną (biwak)

Więcej...

2. Spotkania Teatrów Ulicznych

   post

PROGRAM: 24.08.2007 r. 21:00 – TEATR OGNIA ”PODWÓRKO” (Kraków) 25.08.2007 r. 19:00 – TEATR “COCTAIL“ (Kraków) spektakl dla dzieci “Kominiarczyk” 21:00 – TEATR “KLINIKA LALEK” (Wolimierz) spektakl “Poemat o słońcu i księżycu” 26.08.2007 r. 19:00 – TEATR “WIELKIE KOŁO” (Będzin) spektakl dla dzieci “Wielka trupa Robinsona Bluesa” 21:00 – GRUPA PLASTYCZNA “PŁAWNA 9” (Lubomierz) spektakl […]

Więcej...

Spotkania z Folkiem i Folklorem

   post

PROGRAM: 12:00 Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego przy Zespole Szkół Agrobiznesu w Klementowicach Kapela Ludowa Stryje Zespół Śpiewaczy z Piotrkowa Kapela Ludowa z Bychawy Zespół Śpiewaczy z Tuszowa Zespół Śpiewaczy ze Skrzynic 16:00 – Hrdza (Słowacja) 17:30 – Oczeretianyj Kit (Ukraina) 19:00 – Transkapela (Polska) Wydarzenia towarzyszące: pokaz rękodzieła ludowego: rzeźba w drewnie (Tadeusz Szulc z […]

Więcej...

1. Świdnicki Wieczór Kabaretowy

   post

PROGRAM: 18:00 – 21:00 Kabaret Bezsens (Włodawa) Kabaret Szara Eminencja (Werbkowice) Kabaret Mieszane Uczucia (Kraśnik) Kabaret Dwóch Facetów Na Czterech Nogach (Świdnik) 21:00 – Kabaret Smile Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego

Więcej...

Przegląd Orkiestr Dętych

   post

PROGRAM: 09.06.2007 r. 16:00 – Otwarcie Przeglądu wystąpią: Zespół Tańca Ludowego Leszczyniacy, Fabryka Pomarańczy, Orkiestra Dęta z Miejskiego Domu Kultury „Proswita” w Łucku (Ukraina), Helicopters Brass Orchestra 10.06.2007 r. 11:30 – Orkiestra Szkolna Zespołu Szkół Transportowo – Komunikacyjnych (Lublin) 12:30 – Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio 13:30 – Orkiestra Dęta Gminy Rejowiec 14:30 – […]

Więcej...

12. Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej

   post

Jury w składzie: Monika Kalińska – Świstak Krystyna Marczewska Agata Weremczuk – Cymarman oceni 28 występów, najlepsi będą walczyć o laur Nałęczowskiego Słowika.

Więcej...
← Older Posts