21. Przegląd Piosenki Patriotycznej

post
data publikacji: 28 października 2020

15.11.2020

godz. 12:00

Organizator:

Tegoroczny przegląd będzie nieco inny od dwudziestu poprzednich edycji. Wszystko to, za sprawą sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, trwającą obecnie w Polsce. Nie odchodzimy jednak zupełnie od naszej corocznej tradycji śpiewania piosenek patriotycznych i proponujemy Wam nieco inną formę przeglądu.

W tym roku będzie to impreza o zasięgu powiatowym i odbędzie się w formie on-line. Warunkiem udziału w przeglądzie jest przygotowanie repertuaru o charakterze patriotycznym, zarejestrowanie własnej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. w telefonie) zgodnie ze zgłoszonym repertuarem oraz przesłanie drogą elektroniczną prezentacji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia poprzez formularz.

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież skierowane przez placówki oświatowe, ale także osoby prywatne, które chcą się włączyć w listopadowe obchody i kultywowanie zwyczaju śpiewania patriotycznych utworów. Przesłane nagrania zostaną opublikowane na dostępnych platformach medialnych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.

Regulamin przeglądu oraz karta uczestnictwa do pobrania poniżej.

Kontakt w sprawie organizacji przeglądu: Ewa Jaśkowiak tel. 516 055 921 lub Anna Broda tel. 531 809 210 lub 81 468 67 80 wew. 4, email: ewajaskowiak@mok.swidnik.pl lub annabroda@mok.swidnik.pl.

 

do pobrania

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf Regulamin384 KB394
doc karta zgłoszenia - uczestnik pełnoletni48 KB276
doc karta zgłoszenia - uczestnik niepełnoletni50 KB363