PROTOKÓŁ – 27. Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

post
data publikacji: 15 września 2023

14.10.2023

sala kameralna

godz. 14:30

wstęp wolny
Organizator: MOK Świdnik

Słowiczki małe i duże przylatujcie do Miejskiego Ośrodka Kultury!

Już  po raz 27. zapraszamy do udziału w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej, będącego eliminacjami dla solistów-wokalistów do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2023, który w tym roku odbędzie się w Kinie „Renesans” w Rykach.

W konkursie obowiązuje podział na następujące kategorie wiekowe:

  • I kategoria – 6-10 lat,
  • II kategoria – 11-13 lat,
  • III kategoria – 14-16 lat,
  • IV kategoria – 17-20 lat.

Celem przeglądu jest prezentacja umiejętności i dorobku artystycznego dziecięcych wykonawców, ukazanie osiągnięć w pracy z dziećmi ich opiekunów artystycznych, wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy z młodymi wykonawcami piosenek, promowanie polskiej piosenki dla dzieci.

Kompletne zgłoszenia, tj. kartę uczestnictwa wraz z oświadczeniami uczestnika/przedstawiciela ustawowego uczestnika prosimy składać osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku lub wysyłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury, al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik, w nieprzekraczalnym terminie do 02.10.2023 r

Czwórka laureatów wyłonionych na szczeblu powiatowym już w dniach 25-26 października powalczy o statuetkę „Śpiewającego Słowika”, nagrody wręczanej podczas Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Rykach.

Współorganizatorem imprezy jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Fundatorem nagród dla uczestników Przeglądu jest Miejski Ośrodek Kultury oraz Tłocznia Naturalnych Soków i Cydru. Gospodarstwo Ogrodnicze Szczepanówka Elżbieta Buła https://szczepanowka.pl/.

Poniżej do pobrania regulamin, karta uczestnictwa oraz oświadczenia uczestnika/przedstawiciela ustawowego uczestnika.

WordPress PopUp Plugin