4. Spotkania Miłośników Fantastyki Świdkon

post
data publikacji: 12 kwietnia 2017

09.09.2011

godz. 15:00

Organizator:

Świdnicki Klub Fantastyki “Obelisk” zaprasza na czwartą edycję lokalnego konwentu fantastyki Świdkon. Myśl przyświecająca tegorocznej imprezie wiąże się z tematyką szeroko pojętego horroru.

Na uczestników czeka moc atrakcji, poczynając od standardowych na konwentach prelekcji i konkursów, poprzez turnieje gier bitewnych, planszowych i karcianych, aż po różnorakie pokazy i warsztaty. Nie może również zabraknąć LARP’ów i sesji RPG.

Na terenie konwentu pojawi się także blok poświęcony tylko i wyłącznie fanom Mangi i Anime, gdzie czekać będą liczne panele dyskusyjne, prelekcje i konkursy poświęcone tylko tej dziedzinie fantastyki. Nie zabraknie też rozrywek typowych dla fanów bloku M&A.

Nowość na tegorocznym Świdkonie stanowi także akredytacja, która w tym roku… będzie. Poprzednie edycje cechowały się wstępem wolnym, jednak w tym roku organizatorzy postanowili wyjść z pomocą dla potrzebujących. Z tego powodu akredytacja na Świdkonie 2011 nie będzie wyrażana w gotówce, a w artykułach szkolnych. Przyjmowane będą przybory piśmiennicze, zeszyty, książki, tornistry i wszystko inne, co przyda się uczniowi szkoły. Wszystkie przedmioty zebrane podczas akredytacji zostaną przekazane miejscowemu ośrodkowi pomocy społecznej.

 

Skip to content