6. Warsztaty Muzyki Gospel

post
data publikacji: 11 stycznia 2018

09.02.2018

godz. 10:00

Organizator:

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Was na Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, które odbędą się w dniach 9-11 lutego roku. Podczas trzydniowych warsztatów stworzymy wielki chór, który zaśpiewa podczas koncertu finałowego. To będzie prawdziwe święto muzyki gospel w Świdniku!

Zajęcia warsztatowe poprowadzą Grzegorz Głuch (dyrygent Gospel Rain i Świdnik Gospel Choir, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami) oraz Sebastian Piech, znakomity pianista, aranżer, producent muzyczny. Warsztaty będą okazją do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Gościem specjalnym koncertu będzie Beata Bednarz, fenomenalna wokalistka, mająca w swym dorobku kilkanaście autorskich płyt, solistka posiadająca niezwykłą skalę i barwę głosu, obecnego w wielu fonograficznych i telewizyjnych polskich przedsięwzięciach muzycznych. W czasie koncertu  uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny i soliści.

Nasze warsztaty to znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli skorzystać z najlepszych technik rozwoju śpiewania. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 350 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Mam nadzieję, że i Ty zechcesz spróbować Swoich możliwości!

WARSZTATY będą odbywać się w dniach 9 – 11 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (Al. Lotników Polskich 24). Szczegółowy program warsztatów zostanie opublikowany niebawem. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi TYLKO 50 zł

ZGŁOSZENIA należy przesłać najpóźniej do 5 LUTEGO za pośrednictwem formularza internetowego:

gospelrain.pl/warsztaty

WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie w terminie 3 dni od przesłania zgłoszenia WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 50 zł na konto bankowe organizatora warsztatów – Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku – z dopiskiem “Warsztaty muzyki gospel”

Nr KONTA BANKOWEGO: PKO BP 85 1020 3176 0000 5502 0232 4010

UCZESTNICY warsztatów zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu. Do udziału zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej tego wieku, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

KONCERT FINAŁOWY warsztatów odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 19.00. Bilety na koncert w cenie (bilet normalny -25 zł, bilet ulgowy – 20 zł, bilet grupowy (minimum 10 osób) – 15 zł.

WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie w terminie 3 dni od przesłania zgłoszenia WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 50 zł na konto bankowe organizatora warsztatów – Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku – z dopiskiem “Warsztaty muzyki gospel”

Nr KONTA BANKOWEGO: PKO BP 85 1020 3176 0000 5502 0232 4010

UCZESTNICY warsztatów zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu. Do udziału zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej tego wieku, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami. Liczba miejsc jest ograniczona, nie czekaj więc na ostatnią chwilę!

DODATKOWE INFORMACJE , KONTAKT:

ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Aleksandra Procajło-Maj / 603 328 962

organizacja@gospelrain.pl

ORGANIZACJA WARSZTATÓW

Ewa Jaśkowiak / Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku  / 81 468 67 80

Małgorzata Pastusiak /  Świdnik Gospel Choir / 509 354 187

OPŁATY ZA WARSZTATY / BILETY NA KONCERT

Kasa Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku / 81 751 24 61, 537 687 837

do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc VI Warsztaty Muzyki Gospel PROGRAM dla uczestników 17 KB 435