9. Konkurs Jednominutowych Amatorskich Filmów o Świdniku „Nakręcone Miasto”

post
data publikacji: 17 kwietnia 2018

07.09.2018

godz. 18:00

Organizator:

Rusza kolejna edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzcę czeka 1000 złotych!

Aby wygrać wystarczy w ciągu minuty, przedstawić lotnicze miasto, pamiętając, że Świdnik to nie tylko bloki, jego historia i mieszkańcy. Można to zrobić w różny sposób, metaforyczny lub dosłowny. Może to być pewna historia, która dzieje się w naszym mieście. Dajemy Wam pełne pole do popisu. Poprzednie edycje pokazują, jak zaskakujący może być werdykt jury. Nie zawsze liczy się tylko sprzęt i montaż filmu. Czasem wystarczy po prostu dobry pomysł czy emocje ukazane w jednej minucie nagrania. Organizatorzy dla najlepszych przewidzieli atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce warte jest 1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 9. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.

Termin dostarczania prac upływa 31 sierpnia. Film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury lub nadesłać pocztą na adres MOK, al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik, z dopiskiem „Nakręcone Miasto”.

Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania poniżej.

do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Karta zgłoszenia dla osoby pełnoletniej 359 KB 264
pdf Karta zgłoszenia dla osoby niepełnoletniej 360 KB 246
pdf Regulamin konkursu 378 KB 320