Anna Wyszkoni

post
data publikacji: 30 października 2018

16.02.2019

godz. 19:00

Organizator:

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.  ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.  Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „jestem tu nowa” (2017).  pochodzący z niej utwór “nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF fm i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: “oszukać los”, “mimochodem” i “zanim to powiem”. Album uzyskał status złotej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy “pan i pani” (2009) i “życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. pochodzą z nich piosenki: „czy ten pan i pani”, „z ciszą pośród czterech ścian”, „zapytaj mnie o to, kochany”, „biegnij przed siebie”, „w całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „wiem, że jesteś tam”.

Jesienią ukaże się platynowa edycja albumu “jestem tu nowa”  z dodatkową płytą “Anna Wyszkoni akustycznie – live 2018”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.