Licytacje 28. Finału WOŚP

post
data publikacji: 14 listopada 2019

14.11.2019

godz. 08:00

Organizator:

W całej Polsce trwają przygotowania do XXVIII. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku hasło przyświecające akcji brzmi ,,Dla ratowania zdrowia i życia dzieci”.

Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami, także w naszym sztabie gdzie już zaczęliśmy zbiórkę przedmiotów na licytację, gorąco zachęcamy wszystkich do ich przekazywania, a my zobowiązujemy się pośredniczyć  pomiędzy ofiarodawcą a chętnym do zakupu. Powinny być one dostarczone do Centrum Kultury do pokoju 1/9 (hol kina Lot) do dn. 15.12.2019 r. wraz z informacją o wysokości ceny wywoławczej. Dochód w całości zostanie przeznaczony na zbiórkę publiczną, poprzez wrzucenie zgłoszonej kwoty do puszki kwestarskiej wolontariusza w dniu finału.

Osoba sprzedająca do czasu zlicytowania przedmiotu posiada do niego prawo własności i to ona decyduje, która cena jest ostateczna i na rzecz kogo przechodzi własność sprzedanego przedmiotu, a także może w każdej chwili odstąpić od sprzedaży w tej formie w każdym czasie, nie ujawniając powodów odstąpienia.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy.

Skip to content