Hip Hop

Informujemy, że w związku z przerwą świąteczną w dniu 30.12 zajęcia obu grup Hip Hop nie odbywają się. Będą one odrabiane podczas dodatkowej próby w styczniu. 


Harmonogram
:

Taniec Hip-Hop – sala taneczna, ul. Wyszyńskiego 14

sobota

12.30 - 13.30 (dzieci do 10 lat)

13.30 - 14.30 (dzieci powyżej 10 lat )

HIP HOP - jest tańcem żywiołowym i nastawionym na ekspresję. Z pewnością to zajęcia taneczne o dużej dawce energii ! Styl ten opiera się przede wszystkim na izolacjach, uginaniu kolan oraz pracy bioder. Podczas zajęć zwracamy przede wszystkim uwagę na technikę wykonywania podstawowych kroków, w różnym tempie - od wolnego po szybkie. Daje nam to możliwość stworzenia choreografii czyli połączenia party steps w dłuższe sekwencje ruchowe, w rezultacie powstają widowiskowe i różnorodne układy taneczne, które możemy podziwiać w teledyskach sławnych gwiazd. Dodatkowo zajęcia wzbogacone są o podstawowe elementy gimnastyki , aby układy choreograficzne , które prezentujemy na zawodach, turniejach czy festiwalach tanecznych , były bardziej efektowne . Nabyte umiejętności prezentujemy również w klipach tanecznych, które instruktor Agnieszka Wąsik regularnie organizuje dla swoich podopiecznych.

Zajęcia prowadzi uśmiechnięta, pełna pasji i energii instruktorka - Agnieszka Wąsik , która zaraża swoim entuzjazmem uczniów. Wykształcony instruktor, choreograf i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Tancerka biorąca udział w Mistrzostwach Polski , Mistrzostwach Europy i Świata. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć ogólnopolskich oraz zagranicznych. Niezliczone ilości medali uzyskała swoją ciężką pracą i determinacją w dążeniu do celu. Uczestniczka programu telewizyjnego “GOT TO DANCE - tylko taniec” , Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie oraz tancerka grupy EGO Teatrze Colosseo w Energylandia Show.

instagram : ag_wasik

  • Mieszkańcy Świdnika: 55 zł
  • Pozostali: 65 zł
Skip to content