Taniec orientalny

Informujemyw, że w związku z przerwą świąteczną w dniach 28.12 zajęcia Tańca orientalnego nie odbywają się. Będą one odrabiane podczas dodatkowej próby w styczniu. 


Harmonogram:

poniedziałek, sala taneczna ul Wyszyńskiego 14
20:00 - 21:00 - taniec orientalny dla dorosłych (powyżej 16 lat)

czwartek, sala kameralna MOK
16:15 - 17:15 - taniec brzucha dla dziewcząt (10- 16 lat)**

Rozruszaj biodra i odkryj w sobie magię orientu! – Zajęcia z tańca brzucha w Świdniku. Taniec brzucha zwany również tańcem orientalnym bądź arabskim to połączenie zmysłowości i siły jaka drzemie w każdej kobiecie. To forma ruchu i ekspresji, która doskonale wpływa na naszą kondycję fizyczną i psychiczną: kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i elastyczność ciała, a do tego pozwala się odprężyć i poczuć pewniej we własnym ciele i w gronie innych kobiet. Podczas zajęć będziemy pracować nad techniką, koordynacją, muzykalnością i improwizacją, a wszystko przy niezwykle energetycznych rytmach i orientalnych dźwiękach. Na zajęcia zabieramy wygodny, niekrępujący ruchów strój (chusty na biodra mile widziane) oraz dużo pozytywnej energii. Tańczymy w miękkim obuwiu, w skarpetkach lub na boso.

Joanna Dudek – zawodowa tancerka z długoletnim stażem, dyplomowany instruktor tańca ze specjalizacją Bellydance. Od ponad 10 lat zagłębia tajniki różnych technik tańca, takich jak: taniec orientalny, taniec współczesny, taniec klasyczny czy zouk brazylijski. Na co dzień pracuje jako tancerka, choreografka oraz instruktorka tańca grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych.

  • Mieszkańcy Świdnika: 60 zł
  • Pozostali: 70 zł
Skip to content