IV Świdnik Air Festival: Daria Zawiałow

post
data publikacji: 19 kwietnia 2024

16.06.2024

Lotnisko trawiaste

godz. 21:15

informacje wkrótce
Organizator: MOK Świdnik

Za niespełna dwa miesiące Świdnik ponownie stanie się lotniczym sercem Lubelszczyzny. Przez dwa dni fani awiacji będą mogli obserwować niezwykłe umiejętności mistrzów lotnictwa. Zanim jednak zdradzimy kogo zobaczymy nad naszymi głowami, przedstawiamy muzyczne gwiazdy, których również nie zabraknie podczas IV Świdnik Air Festival.

W tym roku lotnicze show odbędzie się 15 i 16 czerwca. Pierwszą z gwiazd, którą zobaczymy podczas IV Świdnik Air Festival będzie Daria Zawiałow, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców muzyki. Jej utwory doczekały się ponad 500 milionów odtworzeń na platformie Spotify. Artystka została również zaproszona do projektu Spotify Singles, w którym wcześniej brali udział, m. in. Harry Styles i Miley Cyrus. W jego ramach, wspólnie z Albertem Hammondem Jr, nagrała dwa single, które swoją premierę miały w marcu tego roku.

Daria Zawiałow jest laureatką MTV EMA w kategorii Best Polish Act 2021 oraz sześciokrotną zdobywczynią najbardziej prestiżowej muzycznej nagrody w Polsce – „Fryderyków”. Jej album „Dziewczyna POP”, wydany w 2023 roku szturmem podbił listy przebojów, a TRASA ’92 zawitała do największych hal koncertowych w kraju.

Koncert Darii Zawiałow, w ramach IV Świdnik Air Festival, odbędzie się 16 czerwca. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się już w maju. Więcej informacji i program imprezy podamy wkrótce.

fot. Karol Gustavv

Skip to content