Kulturalne Lato 2022: Kino plenerowe

23.07.2022

Zielony LOF Wyspa, ul. Krępiecka 3

Organizator: MOK Świdnik

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu “Kulturalne Lato 2022”

Na ekranie:

Nieobliczalni

reżyseria: David Charhon

obsada: Omar Sy, Laurent Lafitte, Sabrina Ouazani, Lionel Abelanski, Youssef Hajdi, Maxime Motte

Komedia kryminalna / Francja / 2012 / 95 min

Tytułowi „Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są nietykalni. „Nieobliczalni” to kryminalna komedia, w której nie brakuje pościgów i strzelanin.

Świat w ogniu

reżyseria: Ric Roman Waugh

obsada: Gerard Butler, Morgan Freeman, Jada Pinkett Smith, Lance Reddick

thriller, akcja / USA / 2019 / 121 min

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie.

Wyłączny partner strategiczny: Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek

Partnerzy: Miasto Swidnik, Park Avia oraz Remondis

Patronat Honorowy nad akcją objął burmistrz Miasta Świdnik Waldemar Jakson.

Patronat medialny sprawują: portal Świdnik – wysokich lotów, Głos Świdnika, Świdnik.TV oraz czasopismo miasto!

Życzymy miłych wrażeń i dobrej zabawy!