Pożegnanie Lata 2022: Viki Gabor

post
data publikacji: 03 sierpnia 2022

03.09.2022

lotnisko trawiaste, ul. Sportowa

godz. 18:00

Koncert w ramach wydarzenia "Pożegnanie Lata 2022" *
Organizator: MOK Świdnik

Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia “Pożegnanie Lata 2022”

Viki Gabor – jedna z najsłynniejszych gwiazd estrady młodego pokolenia urodziła się w Niemczech, kilka lat mieszkała w Anglii, obecnie mieszka w Polsce.
Jej pierwszy kontakt ze sceną to występ w 2. edycji programu „The Voice Kids”, w którym dotarła do finału. Tam zaprezentowała swój pierwszy singiel „Time”, zapewniając sobie drugie miejsce.

W 2019 roku wystąpiła na „TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards” oraz wzięła udział w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej utwór „Superhero” zdobył pierwsze miejsce. W formie singla, w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy, wydała go kilka miesięcy później.

W 2020 roku nagrała piosenkę z Kayah. Utwór „Ramie w Ramie” ma ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube. Została też nominowana w trzech kategoriach do nagrody Fryderyki i wydała debiutancką płytę „Getaway (Into My Imagination)”, która pokryła się złotem.
Jako ambasadorka JESC 2020 w Warszawie zaśpiewała piosenkę „Move The World”, której autorem jest Gromee. Ubiegły rok zakończyła występem na koncercie „Sylwester Marzeń”, realizowanym przez TVP.

W lutym tego roku wystąpiła podczas finału Miss Nastolatek w telewizji Polsat, wzięła też udział w programie „To Był Rok” jako gwiazda muzyczna.

Wiosną 2022 wzięła udział w szesnastej edycji programu rozrywkowego telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”.

6 maja odbyła się premiera najnowszego singla  „Could Be Mad”. Pojawił się również klip do utworu. Wystąpiła również podczas Sopot SuperHit Festiwal.

Więcej informacji o artystce znajdziecie na jej oficjalnej stronie – Viki Gabor – Oficjalna strona

* Bilety jednodniowe w cenie:

10 zł / bilet normalny

8 zł / bilet ulgowy – przysługujący uczniom, studentom, dzieciom od lat 7, emerytom, rencistom, honorowym dawcom krwi, osobom niepełnosprawnym, po okazaniu ważnej legitymacji/odpowiedniego dokumentu, oraz przysługujący rodzicom wchodzącym na teren imprezy z dzieckiem /dziećmi lub rodzicowi wchodzącemu na teren imprezy z dziećmi (minimum 3 osoby)

WordPress PopUp Plugin