Wystawa prac plastycznych Anny Pasik

post
data publikacji: 03 sierpnia 2022

02.08.2022

Galeria "Za szybą"

godz. 08:00

wstęp wolny
Organizator: MOK Świdnik

Anna Pasik swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła 5 lat temu zainspirowana warsztatami w pracowni Art – Terapii w Ustroniu. Proces tworzenia obrazów, jak sama przyznaje, jest dla niej przygodą „terapeutyczna, podczas której metodą prób i błędów, uczy się nie tylko, jak malować, ale również jak łączyć farby z mediami.

„Czym jest malowanie ? W tej chwili jest nie tylko pasją bez której nie wyobrażam sobie życia ale przede wszystkim terapią, lekiem na całe zło„

Prace , które goszczą w galerii „Za Szybą” tworzy techniką olejną, akwarelową oraz wykorzystuje technikę decoupage (w ikonach) używając różnorodnych tekstur, których wyraźne ślady widzimy na płótnach oraz w zdobieniach ikon.

Pani Anna jest amatorem – samoukiem, inspiruje ją „piękno” pod każdą postacią – piękne obrazy innych artystów, piękno przyrody, abstrakcie i wiele innych rzeczy, które akurat spotkała na swej drodze.

Prace artystki gościmy po raz pierwszy w naszej Galerii ,zachęcamy do obejrzenia i chwili zadumy nad pięknem naszego świata.