Escape room

post
data publikacji: 05 października 2018

06.10.2018

godz. 13:00

Organizator:

W pewien marcowy poranek roku 1982 ze swojego mieszkania zniknął 60-letni Józef Kowalski. Józef pracował w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku przy produkcji popularnych motocykli WSK. Sąsiedzi i przełożeni w WSK byli zdziwieni jego zniknięciem.

Na tym historia Józefa K. się nie kończy. A TY, masz jakiś pomysł jak rozwikłać tę zagadkę?

Escape room jest to rodzaj gry, polegający na zamknięciu maksymalnie 5 osobowej grupy w pokoju, z którego będzie można się wydostać po rozwiązaniu zawartych w nim zagadek w wyznaczonym czasie – 60 minut. Wystrój Escape room-u z epoki PRL-u oraz zagadki w nim zawarte nawiązują do historii Świdnika. Powyższy projekt „Escape room oparty na historii Świdnika” zgłoszony był do zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Zdobył on 333 głosy poparcia, tym samym uzyskał dofinansowanie w wysokości 50 tysięcy złotych.

Grupy chętne do wzięcia udziału w zabawie i zbadania swojej wiedzy o mieście zapraszamy do wypełnienia znajdującego się w linku formularza zgłoszeniowego oraz do zapoznania się i akceptacji Regulaminu: http://mok.swidnik.pl/escape-room/

WordPress PopUp Plugin