Robotyka

UWAGA!!!

Informujemy, ze w trakcie ferii zimowych (29.01.2024 r. - 11.02.2024 r) zajęcia Robotyki dla obu grup odbywać się będą w godz. 16.40 - 17.40. Zapraszamy!

 

Harmonogram:

Robotyka - sala szkoleniowa 0/21

wtorek

15:30 - 16:30 - „Buduję i wiem” (5-8 lat)

16:40 - 17:40 - grupa starsza (powyżej 8 lat)

BUDUJĘ I WIEM 4-5 lat

Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. Warsztaty prowadzimy w formie projektów tematycznych dotykających takich zagadnień jak: sławne obiekty architektoniczne świata, znane budowle inżynierskie, świat energii, wynalazki, świat zwierząt, lunapark, wolność & pokój. 

ROBOTYKA DLA JUNIORA 7-12 lat

Dla wszystkich dzieci zainteresowanych trochę bardziej zaawansowaną Robotyką mamy do zaproponowania klocki wraz z oprogramowaniem Lego® MINDSTORMS. Dzieci budują bardziej zaawansowane modele i programują je tak aby stworzone przez siebie “maszyny” wykonywały ich polecenia. Stworzone specjalnie na potrzeby Bricks 4 Kidz modele wykorzystują całe mnóstwo najróżniejszych silników, przekładni, sensorów: ruchu, światła, dźwięku itp. Krytyczne myślenie oraz twórcze rozwiązywanie problemów to umiejętności, których doświadczą dzieci na zajęciach

Andrzej Zbytniewski - Bricks 4 Kidz®

  • Mieszkańcy Świdnika: 110 zł
  • Pozostali: 120 zł

Skip to content