Muzyczna Zima

post
data publikacji: 21 stycznia 2022

06.02.2022

sala kameralna

godz. 11:00

Dzieci: 15 zł / Dorośli: 30 zł
Organizator: MOK Świdnik

Koncertowe Muzyczne Fikanki – to wyjątkowe muzyczne spotkania, które w bardzo prosty i naturalny sposób pozwalają wprowadzić dzieci w piękny i różnorodny świat muzyki. Koncerty oparte są o założenia teorii uczenia się muzyki prof. Edwina Eliasa Gordona i zakładają aktywny udział dzieci oraz rodziców/opiekunów w wydarzeniu.

Na naszych koncertach muzykę traktujemy jako język komunikacji, do którego używania zachęcamy wszystkich uczestników zarówno dużych jak i tych małych. Tworzymy warunki, aby reakcje dzieci na muzykę były nieskrępowane i jak najbardziej naturalne. Repertuar śpiewanek i rytmiczanek dobierany jest tak aby był jak najbardziej różnorodny i wprowadzał maluchy w niezwykle bogaty świat muzyki.

 

“Muzyczna zima” to koncert inspirowany zimową aurą wykorzystujący utwory różnych współczesnych artystów w autorskich aranżacjach.

Koncerty prowadzi Joanna Głogowska-Szychta – pedagog, wokalistka, dyrygent, propagator myśli Edwina E. Gordona na Lubelszczyźnie, twórca programu umuzykalniania małych dzieci „Muzyczne Kroczki” oraz „Muzyczne Fikanki”

Towarzyszyć jej będzie zespół w składzie:

Paulina Jurczyszyn – śpiew

Maksymilian Wosk- skrzypce

Patryk Czyżewski – piano

Krzysztof Redas – perkusja

Bilety do Kupienia w kasie kina Lot oraz przez internet.

 

*Prosimy o zabranie do okazania certyfikatów COVID-19. Więcej informacji: https://mok.swidnik.pl/wytyczne-covid-19/

Skip to content