Nakręcone Miasto 2020

post
data publikacji: 13 listopada 2020

13.11.2020

godz. 16:00

Organizator:

Rusza kolejna, X już edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Konkurs ten skierowany jest zarówno do mieszkańców naszego miasta jak i do wszystkich tych, którzy po prostu lubią Świdnik. W tym roku filmy oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci i młodzież do 18 lat oraz dorośli.
Aby wygrać wystarczy w ciągu minuty przedstawić w ciekawy i niebanalny sposób nasze miasto. Można to zrobić nietuzinkowo, metaforycznie bądź dosłownie. Inwencja należy do Was! Warto jednak pamiętać, że Świdnik to nie tylko bloki, ale też niezwykle ciekawa historia, tradycje i wyjątkowi mieszkańcy.
Czekamy na wasze pomysły i dajemy Wam pełne pole do popisu. Poprzednie edycje konkursu udowodniły, że inwencji twórczej mieszkańcom naszego miasta nie brakuje, a werdykty jury potrafią zaskoczyć. Organizatorzy dla najlepszych przewidzieli atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce warte jest 1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 10. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.
Uruchomcie swoją wyobraźnię, pokażcie emocje i ruszajcie po wygraną!
Termin dostarczania prac upływa 18 grudnia. Film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury lub nadesłać pocztą na adres MOK, al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik, z dopiskiem „Nakręcone Miasto”.

Sponsorami nagród w konkursie jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo komunalne Pegimek Sp. z o.o.

Skip to content