Nakręcone Miasto 2020

post
data publikacji: 13 listopada 2020

13.11.2020

godz. 16:00

Organizator:

Rusza kolejna, X już edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Konkurs ten skierowany jest zarówno do mieszkańców naszego miasta jak i do wszystkich tych, którzy po prostu lubią Świdnik. W tym roku filmy oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci i młodzież do 18 lat oraz dorośli.
Aby wygrać wystarczy w ciągu minuty przedstawić w ciekawy i niebanalny sposób nasze miasto. Można to zrobić nietuzinkowo, metaforycznie bądź dosłownie. Inwencja należy do Was! Warto jednak pamiętać, że Świdnik to nie tylko bloki, ale też niezwykle ciekawa historia, tradycje i wyjątkowi mieszkańcy.
Czekamy na wasze pomysły i dajemy Wam pełne pole do popisu. Poprzednie edycje konkursu udowodniły, że inwencji twórczej mieszkańcom naszego miasta nie brakuje, a werdykty jury potrafią zaskoczyć. Organizatorzy dla najlepszych przewidzieli atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce warte jest 1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 10. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.
Uruchomcie swoją wyobraźnię, pokażcie emocje i ruszajcie po wygraną!
Termin dostarczania prac upływa 18 grudnia. Film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury lub nadesłać pocztą na adres MOK, al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik, z dopiskiem „Nakręcone Miasto”.

Sponsorami nagród w konkursie jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo komunalne Pegimek Sp. z o.o.

do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc KARTA ZGŁOSZENIA OSOBA NIEPEŁNOLETNIA 2020 17 KB 184
doc KARTA ZGŁOSZENIA OSOBA PEŁNOLETNIA 2020 17 KB 239
doc REGULAMIN KONKURSU 2020 21 KB 278